سايت زوج يابي و همسريابي خواستگاري دات كام تنها با هدف كمك به سنّت پسنديده ازدواج و گسترش دايره انتخاب همسر براي عموم ايرانيان عزيز داير گرديده و به هيچ عنوان اجازه دوست يابي و يا درخواست ازدواج موقت را به احدي نخواهد داد. لذا تقاضامند است تنها افرادي در اين سايت عضويت يافته و از خدمات رايگان آن بهره گيري نمايند كه قصد و نيتي جز ازدواج دائم ندارند. مديريت سايت با افرادي كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند به شدت برخورد و از سايت اخراج خواهد نمود. تنها تقاضاي ما از شما : صداقت در گفتار و استفاده صحيح و شايسته از اين بستر  الكترونيكي به منظور جستجوي همسر مناسب و ايده آل خويش و همچنين ادامه روند بررسي و آشنايي از طريق والدين و خانواده ها ميباشد.
اخطار آگاهي :
كاربر گرامي همانگونه كه مستحضر هستيد تمام امكانات سايت زوج يابي و همسريابي خواستگاري دات كام ، از جمله امكان برقراري ارتباط با ساير كاربران سايت بصورت كاملاً رايگان در اختيار عموم قرار گرفته و شما بدون پرداخت حتي يك ريال و بدون نياز به اعلام مشخصات هويتي خود (نام ، شماره تلفن و يا حتي آدرس ايميل)، به سادگي ميتوانيد از طريق صندوق پستي و مسنجر سايت خواستگاري ، به گفتگو و تبادل نظر با گزينه مورد نظر خويش پرداخته و گام به گام شناخت و آگاهي خويش را نسبت به شخص مورد نظر افزايش دهيد. لذا به منظور جلوگيري از هرگونه مزاحمت و يا سوء استفاده احتمالي ،  اكيداً توصيه ميشود كه تا قبل از مشورت با والدين ، به هيچ عنوان در خارج از چهارچوب اين سايت (از طريق تماس تلفني و يا ديدار حضوري) با هيچ فردي ارتباط برقرار ننموده و درخواست اين قبيل ارتباطات را حتي اگر به بهانه آشنايي براي ازدواج باشد هرگز اجابت نفرماييد زيرا اگر واقعاً قصد و نيت آشنايي براي ازدواج باشد ، با توجه به امكانات رايگان اين سايت ، شناخت اوليه و مقدماتي طرفين از طريق  گفتگو و تبادل نظر يا حتي درصورت لزوم نمايش عكس، درچهارچوب همين سايت براحتي امكانپذير است و كساني كه چنين درخواستهايي دارند عموماً داراي قصد و نيت ديگري مي باشند.
درصورتيكه بعد از كسب آشنايي اوليه ، بين خصوصيات فرد مقابل و انتظارات شما هماهنگي و تناسب قابل قبولي مشاهده گرديد و دو طرف به ادامه آشنايي و كسب شناخت بيشتر از يكديگر راغب بودند ، توصيه ميشود كه در اين مرحله از طريق والدين مقدمات ديدار و آشنايي خانوادگي فراهم گردد تا بدين ترتيب از هرگونه سوء استفاده احتمالي جلوگيري شود (به ياد داشته باشيد كه شناخت اوليه شما از طرف مقابل صرفاً بر اساس ادعاهاي ايشان ميباشد كه مي بايست بعد از تحقيق و بررسي ، صحت ادعاهاي صورت گرفته و ميزان صداقت طرف مقابل مورد ارزيابي قرار گيرد).
توصيه ميشود در مرحله دوم آشنايي و به منظور براي برقراري ارتباط خانوادگي ، شماره تماس والدين و يا يكي از دوستان مورد اعتماد خود را با يكديگر مبادله نماييد و در هيچ شرايطي شماره تماس مستقيم خود را براي فردي كه هنوز او را كاملاً نمي شناسيد فاش ننماييد. البته خانم ها به منظور كسب اطمينان بيشتر ميتوانند قبل از ارائه شماره والدين خود ، ابتدا نام و شماره تلفن طرف مقابل (آقا) را درخواست كرده و بوسيله تماس تلفني از باجه تلفن عمومي از صحت هويت و جديت تصميم طرف مقابل اطمينان حاصل نموده و سپس  شماره تماس والدين خود را به ايشان اعلام نمايند.
تقاضاي همكاري :
از عموم كاربران گرامي ، بالاخص بانوان محترم ، صميمانه تقاضا ميگردد به منظور حفظ سلامت اين سايت و جلوگيري از فعاليت افراد ناباب در اين سايت ، هرگونه درخواست دوستي و ازدواج موقت و يا هرنوع فريبكاري و دادن اطلاعات ناصحيح توسط كاربران سايت را به ما اطلاع دهيد تا پس از بررسي شكايت هاي واصله ، كاربران خاطي و ناصالح بلوك گرديده و دسترسي آنها حذف گردد. لازم بذكر است  به منظور  جلوگيري از تكرار مزاحمت اين دسته از افراد، مشخصات آنها براي اطلاع سايرين در سايت قرار داده خواهد شد.
                                                                                                                                                                     كاميابي شما آرزوي قلبي ماست!
ليست كاربران بلوك شده                                                           
                         مديريت سايت زوج يابي خواستگاري دات كام