همسان گزینی | سایت همسان یابی و همسان گزینی رایگان  

اگر در جستجوی همسر می باشید ، در این سایت عضو شده و از خدمات رایگان آن استفاده نمایید

نام كاربري صحيح نميباشد.
لطفاً نام كاربري ديگري درج نماييد.
آدرس ايميل صحيح نميباشد.
لطفاً آدرس ايميل ديگري درج نماييد.
رمز عبور صحيح نميباشد.
لطفاً رمز عبور صحيح را درج نماييد.

 
  

 

با لطف و عنايت پروردگار مهربان، سامانه ازدواج الكتروسنتي پيوند كه نتيجه چهار سال تحقيق و بررسي كارگروه مطالعاتي الچي (از سال 1384 لغايت 1388) مي باشد، بر اساس طرح و الگوی ابتكاري " ازدواج الکتروسنتی" (جستجوی الکترونیک، پیشرفته و تفاهم محور + آشنایی سنتی، مطمئن و خانواده محور) از سال 1388 مشغول به ارائه خدمت می باشد و الحمد الله در طی این سالها سرمنشاء ازدواج های موفق زیادی بوده است. آرزومندیم که با لطف و عنایت پروردگار، قدم کوچکی در حل مشکل جستجو و انتخاب همسر هم کفو و متناسب برداشته و لایق دعای خیر شما عزیزان باشیم.

همسريابي پيوند (سايت همسان يابي و همسان گزینی پيوند)، سایتی کاملاً رایگان می باشد که به منظور کمک به سنّت پسندیده ازدواج و گسترش دایره انتخاب همسر ایرانیان (بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی) ، قدم به عرصه خدمت گذارده است. سايت همسر يابي همسان گزینی پيوند (سامانه رایگان همسان یابی و ازدواج الکتروسنتی ایرانیان) با رعایت کلیه ضوابط شرعی، عرفی و قانونی تلاش دارد تا با گسترش دایره انتخاب همسر ، امکان جستجو و یافتن همسر ایده آل و متناسب را برای تمام ایرانیان، سهل و هموار ساخته و با کمک به ایجاد شناخت آگاهانه زوجین (در پرتو سوالهای مطرح شده در سایت همسان گزینی ) زمینه ساز انتخاب هایی عاقلانه (تفاهم محور) و پیوند هایی پایدار گردد.  عموم ایرانیان عزیز و ارجمند می توانند با استفاده صحیح و شایسته از سامانه کاملاً رایگان همسر گزینی و ازدواج الکتروسنتی پیوند (سايت همسان گزینی) و با مدد گرفتن از سیستم جستجوی فوق العاده پیشرفته این سامانه و با مبنا قراردادن معیارهای معقول و منطقی ، به جستجوی همسر هم کفو و متناسب خویش پرداخته و عشقی ماندگار و پیوندی پایدار را بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی پایه ریزی نمایند.

سامانه همسان گزینی ازدواج الکتروسنّتی پیوند تنها سایت خیریه و واقعاً رایگان همسر یابی و ازدواج در ایران میباشد که به هیچ عنوان با هدف کسب درآمد و منفعت طلبی راه اندازی نگردیده است و علاوه بر ثبت نام رایگان، تمامی امکانات سایت همسان گزینی از جمله امکان ارسال نامه و گفتگوی آنلاین کاملا رایگان می باشد و نیاز به پرداخت حتی یک ریال حق عضویت ندارد!

پر واضح است که بستر فراهم شده در سايت همسريابي و ازدواج پيوند (سايت همسان يابي ، همسان گزيني و ازدواج دائم پيوند) ، فقط به منزله معرفی زوجین و آشنایی مقدماتی و اولیه ایشان میباشد. بر اساس طرح و الگوی ازدواج الکتروسنّتی، مراحل بعدی شناخت و آشنایی زوجین (دیدار حضوری و برگزاری جلسات معارفه و آشنایی)‌ میبایست با هماهنگی والدین و خانواده ها انجام پذیرد تا از هرگونه سوء تفاهم و یا سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود. بدیهی است که بعد از برگزاری جلسات معارفه و آشنایی خانوادگی و نیز تحقیق و بررسی دقیق و همه جانبه و ارزیابی کامل صحت و سقم ادعاهای صورت گرفته و همچنین مشورت با والدین و درصورت نیاز مراکز مشاوره ازدواج ، و بعد از حصول اطمینان کامل ، میتوان نسبت به انتخاب همسری شایسته و متناسب با خصوصیات و انتظارات خویش  اقدام نمود. لازم بذکر است که در هنگام ثبت نام افراد در سايت همسريابي رايگان و ازدواج الکتروسنتی پیوند ، اطلاعات هویتی افراد (مانند : نام و نام خانوادگی و شماره تماس و ...)‌ مورد پرسش قرار نمی گیرد و لذا هویت افراد تا زمانی که خود آنها اراده نمایند در سايت همسان يابي و همسر يابي پیوند و برای تمامی افراد (‌حتی مدیران سايت پيوند)‌ مخفی خواهد ماند.
سايت همسر يابي پیوند (سامانه همسان گزینی و ازدواج الکتروسنتی پیوند) به هیچ عنوان با هدف دوست یابی و یا ازدواج موقت راه اندازی نشده است لذا اخطار میگردد تنها افراد مجردی مجاز هستند در سايت ازدواج دائم پيوند عضویت یافته و از خدمات رایگان آن بهره گیری نمایند که قصد و آمادگی ازدواج دائم را دارا میباشند. سیستم نظارت و مدیریت سایت همسان گزینی، با افرادی که قصد دوستی و یا ازدواج موقت داشته باشند و از قوانین عضویت در این سایت عدول نمایند به شدت برخورد خواهد نمود. تنها تقاضای ما از شما : استفاده صحیح و شایسته از این بستر  الکترونیکی (سايت همسر یابی رایگان و سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند) برای جستجو و انتخاب همسر متناسب خویش و نیز ادامه روند بررسی و آشنایی تکمیلی از طریق والدین و خانواده ها میباشد. باشد که با کمک به یافتن همسر هم کفو و متناسب برای شما عزیزان، لیاقت بهره مندی از دعای خیر شما را داشته باشیم.
 

Copyright  2009 - 2015   ZojYabi.com  All rights reserved
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به جامعه مجازی پـیــونـد (سایت زوج یابی) می‌باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII